Subsponsors

Zonder subsponsors, ook geen corsoclub Maas en Waal. Wij willen via deze weg al onze subsponsors hartelijk danken voor de steun aan de corsoclub. Ook subsponsor worden? Dit kan al vanaf € 50,00 euro. Neem vrijblijvend contact met ons op via het contactformulier.

Naam sponsor Plaats  Website bedrijf
Hotel de Twee Linden Beneden Leeuwen www.detweelinden.nl
Land en Tuinbouw benodigheden Kusters Dreumel www.pgkusters.nl
van Ark en van der Waay Notarissen Beneden Leeuwen www.arkwaaij.nl
VSVT Diensten Wamel www.vsvt.nl
Fysiotherapie- En Sportfysiotherapie Frank Roelofs Boven Leeuwen en Wamel www.frankroelofs.nl
Fysiotherapie Thuis in de Regio Boven Leeuwen www.fysio-judith.nl
Café Zaal Janssen Steenberg Beneden Leeuwen
van der Zandt fruitbedrijf Puiflijk www.fitapple.nl
Groot Auto Elektro Tiel www.grootelektroauto.nl
Van Deursen PIR Isolatie Wamel
De Zandroos Afferden www.zandroos.nl
Camping Den Hoogen Berg Boven Leeuwen www.campingdenhoogenberg.nl
Hart van Dreumel Dreumel geen website
Bakkerij `t Kraayennest Malden www.kraayennest.nl
Bar Cafetaria ’t Bommelke Maasbommel geen website
AGF Tijssen Puiflijk www.agftijssen.nl
’t Trefpunt Wamel www.trefpunt-wamel.nl
De Hollandse gebakkraam fam. de Weijer Deventer geen website
Daanen Altforst BV Dreumel www.daanenaltforst.nl
Thomassen, De echte bakker Beneden Leeuwen www.thomassen.echtebakker.nl
Agave Beneden Leeuwen www.deagave.nl
Gruijthuijsen Bloemsierkunst Beneden Leeuwen www.gruijthuijsenbloemen.nl
Garage bedrijf Romijnders Beneden Leeuwen www.bartromijnders.nl
Heufs Maaltijden Boven Leeuwen www.heufsmaaltijden.nl
Landwinkel Bloeiend Merm Dreumel www.landwinkel-bloeiend-merm.nl
Natuurlijk Bloemen van Marieke Druten www.natuurlijkbloemendruten.nl
Bloemisterij het Stekkie Druten www.hetstekkie.nl
LST Lastechniek Waardenburg www.lstlastechniek.nl
Jan Vermeulen Beheer BV Wamel www.jvermeulenbeheer.nl
GroenRijk Beneden Leeuwen Beneden Leeuwen www.groenrijkbenedenleeuwen.nl
Maarten Kocken Keurslager Beneden Leeuwen www.maartenkocken.nl
Profile Romijnders Tweewielers Beneden Leeuwen www.profiledefietsspecialist.nl
Janine Mode Beneden Leeuwen www.janinemode.nl
Autobedrijf Van Oijen B.V. Beneden Leeuwen www.toyota-benedenleeuwen.nl
Jon Toebast Sanitair & Bouwproducten Boven Leeuwen www.jontoebast.nl
Jumbo Dreumel www.jumbo-Dreumel.nl
Hondenhotel Maas en Waal Wamel www.hondenhotelmaasenwaal.nl
Binnenspeeltuin Wamelland Wamel www.wamelland.nl