Subsponsors

Zonder subsponsors, ook geen corsoclub Maas en Waal. Wij willen via deze weg al onze subsponsors hartelijk danken voor de steun aan de corsoclub. Ook subsponsor worden? Dit kan al vanaf € 50,00 euro. Neem vrijblijvend contact met ons op via het contactformulier.

Naam sponsor Plaats  Website bedrijf
Jan Vermeulen Beheer BV Wamel www.jvermeulenbeheer.nl
van der Zandt fruitbedrijf Puiflijk www.fitapple.nl
Dick Smits Enorm Dreumel  www.dicksmits.enorm.nl 
Landwinkel Bloeiend Merm Dreumel Via Facebook
Land en Tuinbouw benodigheden Kusters Dreumel www.pgkusters.nl
van Ark en van der Waay Notarissen Beneden Leeuwen www.arkwaaij.nl
Hotel de Twee Linden Beneden Leeuwen www.detweelinden.nl
Timmerbedrijf Geert van Tiem B.V. Beneden Leeuwen www.geertvantiem.nl
Profile Romijnders Tweewielers Beneden Leeuwen www.profiledefietsspecialist.nl
Agave Beneden Leeuwen www.deagave.nl
Café Zaal Janssen Steenberg Beneden Leeuwen
Moeke Mooren Appeltern www.moekemooren.nl
De Zandroos Afferden www.zandroos.nl
Constructiebedrijf van der Donk BV Boven-Leeuwen www.donkconstructie.nl
Daanen Altforst BV Dreumel www.daanenaltforst.nl
GroenRijk Beneden Leeuwen Beneden Leeuwen www.groenrijkbenedenleeuwen.nl
Heufs Maaltijden Boven Leeuwen www.heufsmaaltijden.nl
Jon Toebast Sanitair & Bouwproducten Boven Leeuwen www.jontoebast.nl
Fysiotherapie- En Sportfysiotherapie Frank Roelofs Boven Leeuwen en Wamel www.frankroelofs.nl
Fysiotherapie Thuis in de Regio Boven Leeuwen www.fysio-judith.nl
Natuurlijk Bloemen van Marieke Druten www.natuurlijkbloemendruten.nl
Natuurlijk Bloemen van Marieke Druten www.natuurlijkbloemendruten.nl
Bloemisterij het Stekkie Druten www.hetstekkie.nl
Binnenspeeltuin Wamelland Wamel www.wamelland.nl
Camping Den Hoogen Berg Boven Leeuwen www.campingdenhoogenberg.nl
Acam Assurantiën B.V. Beneden Leeuwen www.acam.nl
Autobedrijf Van Oijen B.V. Beneden Leeuwen www.toyota-benedenleeuwen.nl
WVS WALTER V Seumeren Hydrauliekservice Horssen geen website
AGF Tijssen Puiflijk www.agftijssen.nl
Bakkerij `t Kraayennest Malden www.kraayennest.nl
Bar Cafetaria ’t Bommelke Maasbommel geen website
De Hollandse gebakkraam fam. de Weijer Deventer geen website
Garage bedrijf Romijnders Beneden Leeuwen www.bartromijnders.nl
Gruijthuijsen Bloemsierkunst Beneden Leeuwen www.gruijthuijsenbloemen.nl
Hart van Dreumel Dreumel geen website
Martin Bom, echte bakker Beneden Leeuwen www.bom.echtebakker.nl
Slagerij Lemmers Beneden Leeuwen www.lemmers.keurslager.nl
’t Trefpunt Wamel www.trefpunt-wamel.nl
’t Trefpunt Wamel www.trefpunt-wamel.nl
H.S.B. Heftruck Service Beneden Leeuwen www.tweedehands-heftruck.com
De Groot Tweewielers Druten www.degroottweewielers.nl
LST Lastechniek Waardenburg www.lstlastechniek.nl
Hondenhotel Maas en Waal Wamel www.hondenhotelmaasenwaal.nl
Gervalin Dakbedekkingen Dreumel geen website
Jumbo Dreumel www.jumbo-Dreumel.nl